spyware for motorola cell phones spy mobile app free the best cell phone spy for android sms tracker for nokia e5 spy download apk phone spy tracker android track tracking a how to track iphone 5s without tatget phone mobile spy phone free download mobile spyware for iphone 6 without jailbreaking best spy for verizon iphone 6s spy mobile biz review spy gear for cell phone text cell phone spy x tunnel vision android spy quanta phone way to read text messages online iphone spy call to set spy cam app iphone 6s Plus baixar mspy gratis track an iphone 3gs spyware text on girlfrends iphone spy spy on text messages onniphone 6 read text easiest way to catch cheating spouse iphone 6g sms spy

Hızlı Menü

+2
H: +16°
L: +
Adana
Pazartesi, 14 Ocak
7 günlük hava tahminini
Sa Ça Pe Cu Ct Pz
           
+18° +17° +16° +15° +18° +19°
+ + + + + +

İlköğretim Haftası 2019-2020

          Her yıl okulların açıldığı ilk hafta  İlköğretim  Haftası olarak kutlanmaktadır. Uzun bir tatilin ardından başlayan yeni eğitim  ve öğretim yılı çeşitli etkinliklerle sınıf'da ve okul bahçesinde kutlanarak, okulun ve okur yazar olmanın önemi anlatılmaktadır.
         Okul bizim en kutsal en aziz  yuvamızdır. Bu dört duvar bizi hayatın en çetin şartlarına  hazırlar.  Burası sevginin, bilginin ve hoşgörünün beşiğidir. Burada, bu bahçede açar en güzel çiçekler. Bu bahçede kök salar en yıkılmaz çınarlar. Biz burada öğrencilerimiz için varız. Yarının  büyükleri olan öğrencilerimizi geleceğe en güzel şekilde hazırlamanın çabası içindeyiz. 

              
  ***İlköğretim Milletimizi gerçek saadete ulaştıracak irfan ordusudur.***   

Ad-Soyad

:

E-Posta

:
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yandex.Metrica