spyware for motorola cell phones spy mobile app free the best cell phone spy for android sms tracker for nokia e5 spy download apk phone spy tracker android track tracking a how to track iphone 5s without tatget phone mobile spy phone free download mobile spyware for iphone 6 without jailbreaking best spy for verizon iphone 6s spy mobile biz review spy gear for cell phone text cell phone spy x tunnel vision android spy quanta phone way to read text messages online iphone spy call to set spy cam app iphone 6s Plus baixar mspy gratis track an iphone 3gs spyware text on girlfrends iphone spy spy on text messages onniphone 6 read text easiest way to catch cheating spouse iphone 6g sms spy

Hızlı Menü

+2
H: +16°
L: +
Adana
Pazartesi, 14 Ocak
7 günlük hava tahminini
Sa Ça Pe Cu Ct Pz
           
+18° +17° +16° +15° +18° +19°
+ + + + + +

3. Sınıflarımız


Özel Yeni Adana Ortadoğu İlkokulu, Milli Eğitimin genel amaç ve ilkeleri doğrultusunda, temel bilgi ve becerilere sahip, eleştirel düşünebilen, etkili iletişim kurabilen ve yaratıcı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Okulumuzdaki eğitim sisteminin temelini oluşturan bilim, sevgi ve hoşgörü ilkelerinin ışığında öğrencilerimize, demokratik ve çağdaş bir eğitim ortamı sağlanmaktadır. Bu ortamda öğrencilerimiz, bireysel öğrenme ve ekip çalışması becerilerini kazanmakta, kendilerine sağlanan aktivite olanaklarıyla da ilgi duydukları güzel sanatlar, spor vb. alanlarda yeteneklerini geliştirmeye teşvik edilmektedir.

Sınıflarımızda akıllı tahta kullanımıyla birlikte dersler, uygulamalı olarak görsel işlenebildiği için derslerin öğrencilerin hafızasında daha kalıcı olması mümkün hale getiriliyor. Verdiğimiz akademik eğitimle beraber öğrencilerimizin sosyal gelişimlerini desteklemek amacıyla bir plan dahilinde gezi, gözlem, sinema, tiyatro, resim yarışması, şiir yarışması, okuma bayramı, Tenis, modern dans, müzik, satranç,görsel sanatlar, oyun ve fiziki etkinlikler vb uygulanmaktadır.

Okulumuzda alanında uzman öğretmenlerimiz eğitim vermektedir.
Branş Öğretmenlerimiz: 

3/A Sınıf Öğretmenimiz: Ezgi KUMRU 

İngilizce Öğretmenimiz: Tuğba TUĞLUKÇU

Görsel Sanatlar Öğretmenimiz: Nurdan GÜLTEPE 

Müzik Öğretmenimiz: Elvan BAYKAM

Oyun ve Fiziki Etkinlikler : Burcu TATLIKİRAZ


 

Yandex.Metrica